Adres

Ulucami Mahallesi Orhangazi Çarşısı Taraklı/ Sakarya

İletişim
Taraklı’da Doğalgaz temel atma töreninden sonra Taraklılı vatandaşlar Taraklı Medya mikrofonuna konuştu.
Deme Taraklılının keyfine!
Deme Taraklılının keyfine!
MhREL.gif

 

Taraklı’da yıllardır hasretle beklenen doğal gaz çalışmaları başladı. Hükümet Konağı önünde kesilen kurbanın ve edilen duaların ardından ilk kazma vurulmuştu.

Temel atma töreninden sonra TV 264 Taraklı Muhabiri Murat Diri Taraklı’lı vatandaşlara doğal gaz ile ilgili görüşlerini sordu.

Taraklılı vatandaşlar ise Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı'ya bol bol teşekkür ve dua ettiler.

 

Taraklı Esnaflarından Metin Tüzün,’’ Ben bir vatandaş olarak çok memnun kaldım. Sayın başkanımıza çok teşekkür ederim. Doğalgazı ilçemize ilk getiren Başkan olarak ta bence tarihe geçti’’ Dedi.

 

 

Yaşar Koç,’’ Memleketimiz için hayırlı olsun. Hayat pahalılığında bizleri bir nebzede olsa rahatlatacak Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz’’ Dedi.

 

 

Birol Çiftçioğlu,’’ Taraklı için hayırlı olsun. Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Allah razı olsun’’ Dedi.

 

 

Fatih Can Karga ,’’Yıllardır beklediğimiz an bugün geldi. Allah razı olsun Başkanımızdan bizde artık kömür pisliğinden kurtulmuş olacağız. Sakarya merkez gibi Doğalgaza kavuştuk inşallah ‘’Dedi.

 

 

Mustafa Fidan,’’ Doğalgaz geldiği için çok memnun olduk çok sevinçliyiz. Doğalgazı bekliyorduk. Sağ olsun Başkanımız’ ’Dedi.

 

 

Taci Karabacak,’’ Taraklı için hayırlısı olsun.  Her yerde olduğu gibi ihtiyaç, ben bu kadar çabuk geleceğini tahmin etmiyordum, tahminimizden fazla gelişti Allah razı olsun Başkanımızdan’’Dedi.

 

 

Emre Demirtaş,’’ Başkanımızdan Allah razı olsunonu çok taktir ediyorum çok lazım bir şeydi. Ben iş yerimde elektrikli tüp kullanıyordum. Buda benim için daha ekonomik olacak. İnşallah memleketimiz için hayırlı uğurlu olur ‘’Dedi.

 

 

Mücahit Gürel,’’ Doğalgaz geldiği için çok mutluyuz. Başkanımızdan emeği geçenlerden Allah razı olsun. Yıllardır bu hizmeti bekliyorduk. İnşallah en kısa zamanda evlerimize ulaşır ‘’Dedi.

 

 

Seydi Bulut,’’ Sayın Başkanımızdan Allah razı olsun. Bizi kömür pisliğinden kurtardı. Doğalgazı getirdiği için teşekkür ederiz’’ Dedi.

 

 

Cemal Kara,’’ Doğalgaz Taraklımızda ihtiyaç. Başkanımıza teşekkür ediyoruz. İnşallah bir an önce gelir Bizde lokantamızda kullanmaya başlarız’’ Dedi.

 

 

Birol Barış,’’ İnşallah hayırlı olur, Taraklı gelişmesi gereken bir yer, geç kalınmış bir yer, geç kalınmış bir yatırımda olsa Taraklı için iyi bir çalışma. Başkanımızdan Allah razı olsun ‘’Dedi.

 

 

Şaban Erkal,’’ Taraklıya Doğalgaz geliyor.  Beklediğimiz bir hizmet. Pislikten kurtulacağız. Başkanımızdan Allah razı olsun’’ Dedi.

 

 

Semahat Eskioğlu,’’ Valla ben çok sevindim. Taraklının çileli hayatı bitsin artık. Soba yakmak, etrafı temizlemek, küllerinden, pisliğinden, kurtulmak gerçekten çok güzel. Ben kızlarıma gidiyorum çok rahat olduğunu görüyorum. Hem yakıttan tasarruflu, hem de temizlik. Hava kirliliği olmaz’’ Dedi.

 

 

Sevilay Tezel ,’’ Mutluyuz tabi ki de gelsin bizde herkes gibi Doğalgaza kavuşalım. Başkanımıza teşekkür ederiz öncü olduğu için bizim memleketimiz de geri de kalmasın ’’Dedi.

 

 

Sultan Kalaycı,’’ Uzun zamandır beklediğimiz bir haberdi. Bu haberi aldığımızda çok sevindik. Hayırlı olsun Başkanımıza ve herkese çok teşekkür ederiz’’ Dedi.

 

 

Tuncay Özkan,’’ Öncelikle Taraklı halkına hayırlı olsun. Bizim zaten en büyük sıkıntımız Türkiye’de üvey evlat muamelesi görmek yanımızda Geyve’de Gölpazarı’nda olmasına rağmen bizde yoktu. Maddi manevi halkımız büyük sıkıntılar çekiyordu. Taraklı için çok iyi oldu. Vesile olandan yardımcı olandan Allah bin kere razı olsun. Bu hizmet Taraklı için Bir milattır halkımıza hayırlı uğurlu olsun’’ Dedi.

 

 

Ahmet Yılmaz,’’ Yıllardır beklediğimiz bir hizmetti. Başkanımızdan Allah razı olsun. Dışarıdan gelen misafirlerimiz de Doğalgaz olmasını istiyordu. Bundan sonra yerlerimizde çok değerlenecek. Taraklımız daha çok kalkınacak ve bizim için çok faydalı olacak’’ Dedi.

 

 

Bülent Kalaycı,’’ İlçemize hayırlı olsun. Güzel bir yatırım inşallah hayırlı olur’’ Dedi.

 

 

Özcan Küçükçınar,’’ Doğalgaz, çok önemli bir hizmet. Belediye Başkanımız memlekette 3 Bin kişinin duasını alacaktır. Bizler için çok önemli odundan, kömürden ve pislikten kurtulacağız. Masraf azalacak ve tarihe geçecek bir atılımdır bu Belediye Başkanımıza çok teşekkür ederiz Allah razı olsun’’ Dedi.

 

 

Alaattin Yalçın’da,’’ Çok çok memnunuz. Emeği geçenlere çok teşekkür ederiz. Herkesten Allah razı olsun’’ Dedi.

 


resim yükle
PAYLAŞ:

Yorum Yap

* Hakaret içerikli yorumlar yayınlanmayacaktır.

Gaziler Günü Taraklı’da da törenle anıldı

Doğal Gaz Çalışmalarında son durum: Dolum istasyonuna giden ana boruda çekildi!