Adres

Ulucami Mahallesi Orhangazi Çarşısı Taraklı/ Sakarya

İletişim
İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, Taraklı kaymakamı Halis Hacıismailoğlu ve Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı’yı ziyaret etti.
İl Milli Eğitim Müdürü Savaşçı’dan Taraklı ziyareti
İl Milli Eğitim Müdürü Savaşçı’dan Taraklı ziyareti
MhREL.gif

İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, Taraklı kaymakamı Halis Hacıismailoğlu ve Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı’yı ziyaret etti.

Bir süre önce Sakarya’ya il Milli Eğitim Müdürü olarak atanan Ebubekir Sıddık Savaşçı, Taraklı kaymakamı Halis Hacıismailoğlu ve Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı’yı ziyaret etti. Ziyarette, İl Milli Eğitim Müdürü Savaşçı, Kaymakam Hacıismailoğlu ve Başkan Pilavcı, Taraklı’daki eğitimin genel durumu ve yapılan çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.


BAŞKAN PİLAVCI :’’KATKI SAĞLAMAYA DEVAM EDECEĞİZ’’

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı , “Geleceğe değer katacak bireyler yetiştirebilmemizin en önemli unsuru, çocuklarımızı yenilikçi eğitim olanakları ile buluşturarak onları en iyi şekilde geleceğe hazırlamaktır. Bizlerde Taraklı Belediyesi olarak, yarınlarımızın teminatı olan çocuklarımıza yönelik her türlü projenin içinde olmaya gayret gösteriyoruz''Dedi.

Kaymakam Halis Hacıismaoğlu'da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek İl Milli Eğitim Müdürü Savaşçı'ya yeni görev yerinizde başarılar diliyorum dedi.

Kaymakam Hacıismailoğlu ve Başkan Pilavcı ziyareti sonrası Taraklı’daki okulları ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı,  girdiği sınıflarda öğrencilerle tanışarak onlarla bir süre sohbet etti.

Öğrencilerle birlikte kitap okuyan Savaşçı, salgın döneminde yürütülen uzaktan eğitim sürecinde büyük bir özveriyle çalışan öğretmenlere teşekkür eden İl Milli Eğitim Müdürü Savaşçı,’’ Geçtiğimiz hafta yeniden başlayan yüz yüze eğitimle birlikte öğrencilerimiz sınıflarına kavuştu. Şimdi artık eksikleri tamamlama, telafi etme ve umutla sağlıklı günleri kucaklama zamanı. Bu zor süreçte eğitim  meşalesini, her zaman en yüksekte taşıyan meslektaşlarıma, gayretlerinden ve emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı’nın Taraklı ziyaretlerinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Serkan Korkmaz’da eşlik etti.

 

resim yükle
PAYLAŞ:

Yorum Yap

* Hakaret içerikli yorumlar yayınlanmayacaktır.

Taraklı’da İlköğretim Haftası Kutlandı

İl Milli Eğitim Müdürü Savaşcı’ya ziyaret