Adres

Ulucami Mahallesi Orhangazi Çarşısı Taraklı/ Sakarya

İletişim
Taraklı Kaymakamlığı’na beş ay vekalet eden Kaymakam Levent Küçük’e veda yemeği düzenlendi.
Kaymakam Küçük’e veda yemeği
Kaymakam Küçük’e veda yemeği
MhREL.gif

 

Taraklı Kaymakamlığı’na beş ay vekalet eden Kaymakam Levent Küçük’e veda yemeği düzenlendi.

Aydın’ın Kuyucak İlçe Kaymakamlığı görevine atanması dolayısıyla veda yemeği düzenlendi. Tarihi Hacırıfatlar Konağında düzenlenen veda yemeğine, Kaymakam Levent Küçük Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı, İlçe Jandarma Komutanı Mustafa Karadaş, İlçe Emniyet Amiri Berke Biber, siyasi parti temsilcileri ve daire amirleri katıldı.

Veda yemeğinde konuşma yapan Kaymakam Levent Küçük, ilçedeki görev süresinde güzel dostluklar edindiğini belirterek, veda yemeğine teşrif eden herkese teşekkür etti.

Taraklı İlçemize görevlendirildiğimi öğrendiğim ilk andan beri çok mutlu bir şekilde yürüttüğüm görevimi yaklaşık beş ayın sonunda tamamlıyorum diyen Kaymakam Küçük,’’ Ben bu İlçeyi kendi doğduğum memleketim gibi sevdim. Taraklı Manavlarını tanımanın onurunu ve sevincini ömrüm boyunca yaşayacağım. Hep sizden biri gibi olmaya gayret ettim ve size hizmet etmenin gururunu yaşadım. Bu süreçte bir kusurumuz veya eksiğimiz olduysa hakkınızı helal edin. Beş aylık görev süre içerisinde uyum içinde çalıştığım başta Belediye Başkanımız dostum olan Sn. İbrahim Pilavcı’ya ve mesai arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum’’ ifadelerini kullandı.

Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı’da, ‘’İlçemizde beş ay gibi kısa süre Kaymakamlık yapan Sayın kaymakamımıza şahsım ve hemşerilerimizin adına teşekkür ediyorum. Kendisi Taraklı’yı kısa süre içerisinde çok seven insanlardan bir tanesi oldu. Bende inanıyorum ki Kaymakam Bey, bizleri ve Taraklı’yı hiçbir zaman unutmayacak. Kapımız her zaman açık olacak. Yeni görev yerinde başarılar diliyorum’ ’Dedi.

Konuşmanın ardından Kaymakam Küçük’e çeşitli hediyeler takdim edildi. 

 


resim yükle
PAYLAŞ:

Yorum Yap

* Hakaret içerikli yorumlar yayınlanmayacaktır.

Gaziler Günü Taraklı’da da törenle anıldı

Doğal Gaz Çalışmalarında son durum: Dolum istasyonuna giden ana boruda çekildi!