Adres

Ulucami Mahallesi Orhangazi Çarşısı Taraklı/ Sakarya

İletişim
Taraklı’da mısır tarlasını sulayan çiftçinin su borusundan çıkan hayvan leşi hem korkuttu hem şaşırttı.
Kimse ne olduğunu anlayamadı! Su samuru mu? Köpek yavrusu mu?
Kimse ne olduğunu anlayamadı! Su samuru mu? Köpek yavrusu mu?
MhREL.gif

Taraklı’da mısır tarlasını sulayan çiftçinin su borusundan çıkan hayvan leşi hem korkuttu hem şaşırttı. Tuhaf görünümü ile şaşkınlık yaratan hayvan leşini kimi köpek yavrusuna, kimi Su samuruna benzetti...

Taraklı'nın Yeniköy Mahallesi'nde tarlasını sulamak için sulama sistemini çalıştıran çiftçi Hamdi Küçükçınar borulardan normalin çok altında su geldiğini fark etti.

Boruları tek tek inceleyen Küçükçınar bir boruda tıkanıklık olduğunu görünce boruyu açmak için içerisinde bir dal parçası soktu. Borunun ucundan çıkan yaklaşık 40 cm boyutlarındaki tuhaf görünümlü hayvan leşi karşısında adeta şok olan çiftçi hem korktu hemde hayvanın ne olduğunu bulmak için resmini çekerek internetten paylaştı.

36 yaşındaki Hamdi Küçükçınar'ın o paylaşımına onlarca mesaj geldi. Yapılan yorumlarda hayvan leşini görenlerin bir kısmı köpek yavrusu derken bir kısmı da leşi su samuruna benzetti.

Küçükçınar'ın resmi gösterdiği bir kaç veterinerde hayvan leşinin ne olduğunu kesin olarak söyleyemedi.

Taraklı Medya’ya açıklamalarda bulunan Küçükçınar,’’Arkadaşla birlikte Yeniköy Mahallemizde bulunan tarlamızdaki mısırları sulamaya gittik. Suyun borudan az geldiğini fark ettik. Boruyu kaldırdık ve önümüze birden bu ölü hayvan düştü. Hayvan, köpek yavrusu mu su samurumu bilemedik’’ Dedi.

resim yükle
PAYLAŞ:

Yorum Yap

* Hakaret içerikli yorumlar yayınlanmayacaktır.

Kendisi mi düştü! Yoksa biri mi çarptı?

Taraklı İtfaiyesi her yerde!