Adres

Ulucami Mahallesi Orhangazi Çarşısı Taraklı/ Sakarya

İletişim
azartesi günü etkili olan sağanak yağışla birlikte meydana gelen selin yaralarını ...
Sağanak ve dolu sele neden oldu.
Sağanak ve dolu sele neden oldu.
MhREL.gif

 

 

Göynük ilçesinde pazartesi günü etkili olan sağanak yağışla birlikte meydana gelen selin yaralarını sarmaya çalışırken bugün etkili olan sağanak nedeniyle yeniden sel meydana geldi.

İlçede Pazartesi günü etkili olan sağanak ve dolu yağışı nedeniyle tepelerde bulunan gevşek toprağın ilçe merkezine indiğini söyleyen yetkililer şiddetli yağmur ve dolu nedeniyle sel oluştu. Göynük dere içinde olmasından dolayı tepelerde bulunan topraklar ilçe merkezine indi. Bu nedenle tüm tahliye boruları tıkandı. İlçe merkezine inen suyun tahliye edilememesinden dolayı sel yaşandı." dedi.

 

Göynük Belediye facebook sayfası Belediye Başkanı Kemal Kazan’ın mesajını yayınladı. 

 

Mesajda, “05.06.2017 pazartesi günü ilçemizde meydana gelen şiddetli yağış nedeniyle sel oluşmuş, bazı cadde ve sokaklarımızda içme suyu, kanalizasyon hatlarında, yollarda, bazı sokaklarda, maalesef bazı ev ve iş yerlerinde hasara neden olmuştur. Zarar gören vatandaşlarımızın yaraları kısa sürede sarılacaktır. Olayın ilk anından itibaren gecesini gündüzüne katarak büyük özveriyle çalışan personelimi tebrik ediyorum. Sizinle gurur duyuyorum. Ayrıca bu olayda bizleri yalnız bırakmayan ve desteklerini esirgemeyen, başta Taraklı Belediye Başkanım Tacettin Özkaraman ve ekibine, ilçemiz kaymakam vekili ve Mudurnu kaymakamı Sayın Efecan ŞAHİN beye, AFAD, DSİ, TCK, SEDAŞ ekiplerine ve tüm kurum ve kuruluşlara, her zaman tüm ekipmanıyla yardımımıza koşan Engin ARIĞ kardeşime, iş makinesi ile yardım eden Erdal İŞCAN ve uzaktan yakından arayarak geçmiş olsun dileklerinde bulunanlara teşekkür ediyorum. Hayırlı ramazanlar diliyorum” dedi.

 

      

resim yükle
PAYLAŞ:

Yorum Yap

* Hakaret içerikli yorumlar yayınlanmayacaktır.

Komşuda ahşap ev yandı

32. AKŞEMSEDDİN HZ. ANMA GÜNÜ ETKİNLİKLERİ YOĞUN KATILIMLA GERÇEKLEŞTİ