Adres

Ulucami Mahallesi Orhangazi Çarşısı Taraklı/ Sakarya

İletişim
3-4 ve 5 Eylül 2021 tarihlerinde gerçekleşen Sünnet ve Düğün cemiyetleri...
Taraklı’da yaz ayının son cemiyetleri
Taraklı’da yaz ayının son cemiyetleri
MhREL.gif

Yunus Erkekliğe ilk adımı attı

İlçemiz esnaflarından Lokantacı Emrullah ile Hatice Çelik çiftlerinin biricik oğulları Yunus Çelik, erkekliğe ilk adımı attı.

Cumartesi günü Kardeşler Sosyal Tesislerinde öğle saatlerinde davetlilere yemek ikramı yapıldı. Akşam ise davetliler yine aynı tesiste doyasıya eğlendiler.


İrem ile Oğuzhan

 Ulucami Mahallesi’nden sütçü İdris Kara’nın oğlu Taraklı Termal tesisleri personellerinden Oğuzhan Kara gönlünü kaptırdığı İrem ile dünya evine girdi. Pazar günü kapalı Pazar yerine gerçekleşen düğün cemiyetinde davetliler doyasıya eğlendiler.

 

Kadriye ile Hamza

Esenyurt Mahallesi’nden Emine ve Fedayi Kavas’ın kızları Kadriye ile Dış Dedeler Mahallesi’nden Ayşen ve Salih Doğru çiftinin oğulları Hamza ömür boyu mutluluğa evet dedi.

3 Eylül Cuma akşamı Kardeşler sosyal tesislerinde gerçekleşen kına gecesinde davetliler doyasıya eğlendiler.


Elif ile Özgür

İlçemiz Dış Dedeler Mahallesi’nden Aynur- Mustafa İşbilir çiftinin biricik kızları Emine ile Mahdumlar Mahallesi’nden Sadiye Mustafa Çiraz, çiftinin oğulları Özgür ömür boyu mutluluğa evet dedi. Taraklı Termal tesislerinde gerçekleşen düğün cemiyetinde davetliler doyasıya eğlendiler.

 

Sünnet ve Düğün cemiyetlerine çok sayıda davetli katılırken Taraklı Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı ve MHP ilçe Başkanı Halim Cingöz’de cemiyetlere katılarak ailelere mutluluk dilediler.

resim yükle
PAYLAŞ:

Yorum Yap

* Hakaret içerikli yorumlar yayınlanmayacaktır.

TARAKLI FM TIKLA DİNLE

Taraklı Dizilere ev sahipliği yapmaya devam ediyor